Lid worden

ZOMERTRAINING en TENNISLESSEN

(bijgewerkt op 19/02/2023)

Inschrijven kan via: sportskills.plannedtennis.nl/inschrijven

Op BLTC In between worden de tennislessen verzorgd door Sportskills Tennis Academy.

Vanaf 3 april 2023 starten wij met een nieuwe cyclus tennislessen. Op 7 maart beginnen de trainers met het inroosteren van de lessen.

Schrijf je dus zo spoedig mogelijk in, zodat wij tijdig kunnen starten met het indelen van de lesgroepen. De inschrijving sluit op maandag 6 maart.

Hieronder lees je meer informatie over de tarieven, waar je rekening mee moet houden en de inschrijfprocedure.

Tarieven trainingen BLTC In between zomer 2023

Jeugd en Tenniskids*personenlesseneuro
Oranje, Groen, Geel417€316,00
Blauw, Rood, Oranje,
Groen, Geel
617€244,00
Seniorpersonenlesseneuro
Alle niveau’s317€407,00
Alle nivea’s 417€ 316,00
Junior/Seniorpersonenlesseneuro
Duotraining217€590,00
Privétraining117€1.090,00
Strippenkaart10€640,00

De bedragen zijn per persoon, incl. BTW.
*Informatie over de Tenniskids-kleurindeling vind je op de Sportskills-website.

Waar moet je rekening mee houden

Algemeen:

Senioren:

Jeugd:


Hoe werkt de inschrijfprocedure?

  1. Ga op een laptop of desktop (geen telefoon of tablet) naar sportskills.plannedtennis.nl/inschrijven.
  2. Als je al eens ingeschreven hebt log dan in met je e-mailadres en wachtwoord en ga naar punt 7.
  3. Voor ieder gezinslid moet je apart inschrijven. Je kunt wel een nieuw persoon aanmaken binnen je account.
  4. Als het een eerste inschrijving betreft kies je in het vak rechtsonder voor: “account
    aanmaken” (dit hoeft maar éénmalig).
  5. Vul de gegevens in. Alleen de vakken met * zijn verplicht en van belang.
  6. Kies bij vereniging voor BLTC In between.
  7. Klik op “verder“ en klik daarna op “nieuwe inschrijving trainingscyclus”.
  8. Kies onder “activiteit“ voor de gewenste training.
  9. Bij “opmerking” kun je alle extra informatie toevoegen die je van belang vindt.
  10. Geef om je keuze(s) mogelijk te maken zo min mogelijk verhinderingen op.
  11. Klik nu op “verder”, je ziet nu “incasso“ staan. Per activiteit/inschrijving kan er
    voor een aantal termijnen gekozen worden. De automatische incassoafschrijvingen worden automatisch over het trainingsseizoen verdeeld en vinden dus nooit plaats voor de definitieve indeling. Als je niet ingedeeld kunt worden wordt er niets afgeschreven.
  12. Je vult éénmalig het bankrekeningnummer inclusief tenaamstelling in waarvandaan afgeschreven mag worden en je inschrijving is klaar. Je ontvangt een bevestiging via e-mail.
  13. Voor een andere training (groep en privé) moet apart worden ingeschreven.
  14. Heb je vragen of zijn er onduidelijkheden neem dan contact op met Herman Deijen via herman@sportskills.nl of 06-26976041.

Nadat de groepen zijn ingedeeld ontvang je een e-mail met de groepsindeling, lestijd en de lesdagen (hierin zie je ook wanneer er geen les is, noteer deze lesdata dus in je agenda!). Vanaf 3 april zullen wij starten met de nieuwe tennisles-cyclus.

Het trainersteam heeft er ontzettend veel zin in om met jullie aan de slag te gaan. We zien je inschrijving graag tegemoet en tot snel op de baan!


Ja, ik wil mij inschrijven

Nieuwsbrief

Altijd onregelmatig, nooit saai: schrijf je nu in en blijf op de hoogte van onze BLTC In Between!